scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Icebreaker

Icebreaker je výrobce funkčního oblečení z merino vlny z Nového Zélandu. Vznik se datuje do roku 1995, kdy Jeremy Moon založil Icebreaker, aby vytvořil oblečení méně závislé na umělých vláknech. Takové oblečení, které je příslibem udržitelné budoucnosti pro nás i naši planetu.

Vzhledem k tomu, že v této době se funkční oblečení vyrábělo především z syntetických materiálů bylo zjevení funkčního oblečení z merino vlny malý zázrak. Icebreaker světu v roce 1996 předestavuje první zcela přírodní systém vrstvení oblečení na světě.

Od roku 1996 uplynulo mnoho času a nyní je oblečení z merino vlny považováno za základ v šatníku každého aktivního sportovce.

Icebreaker vás nyní obleče doslova od hlavy až k patě, mimo funkčního oblečení poskytuje spodní prádlo, ponožky, čepice, rukavice a šály. Zkrátka vše, co na svých výpravách do přírody potřebujete.

Aby bylo merino oblečení nejen kvalitní při použití, ale i designově zajímavé, přišel Icebreaker jako první s technologií, která dokáže na merino vlnu tisknout vzory.

Jak je možno vidět z předchozích řádků Icebreaker vše dělá v souladu s přírodou. Jako první zakázal kruté a nehumánní zacházení s ovcemi.

Každý uživatel oblečení od Icebreakeru si může dohledat pomocí unikátního béékódu (baacode) dohledat původ materiálu.

Vyberte si kvalitní merino oblečení a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

produkty nenalezeny