scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Frog


Dětská kola, která chtějí všichni rodiče. Když totiž chceš, aby tvé dítě jezdilo na kole, zajímá tě především to, aby to pro dítě nebyla otrava. A pak hledáš cesty, jak dítěti první jízdy na kole usnadnit. Jedním z důležitých prvků je pak geometrie a váha kola. A právě kousky od anglické značky Frog Bikes jsou pro děti jako dělaná.  


womens-day-21b.png
MTBkit4.jpg


Od rodičů pro rodiče

Celý koncept dětských kol Frog stojí na jednoduché historii. Manželé Jerry a Shelley Lawsonovi tak dlouho nemohli najít perfektní kolo pro své děti, až se rozhodli si je vyrobit. A když v tom uviděli potenciál i smysl, stala se výroba kol jejich podnikáním. Od roku 2013 tak pod značkou Frog Bikes vyrábí dětská kola se zaměřením na vysokou kvalitu, nízkou váhu kol a finanční dostupnost. Za svůj přístup a vyrobená kola získali již několik ocenění, například "Manufacturer of the year 2018" v rámci "Vyrobeno v UK", a dnes jsou jejich kola uznávaná po celém světě.blog-header.jpg


Vyrobeno v UK

Že se můžeš spolehnout na vysokou kvalitu dětských kol Frog dokládá mimo jiné také fakt, že se tato kola vyrábí přímo v jižním Walesu, v továrně v Pontypoolu. To souvisí také s přístupem zakladatelů, kteří rádi podporují lokální výrobce a zakládají si na perfektním zákaznickém přístupu svých prodejců po celém světě.


MTBkit5.jpg

produkty nenalezeny