scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Flow

Značka Flow působí na trhu už 16 let a je známá výrobou prvotřídních snowboardových prken a především výrobou vysoce kvalitního vázání, ve které se celosvětově umisťuje na druhém místě v žebříčku snowboardových značek.

Vznikla v roce 1992, kdy se rakušané Neil Pryde a Reinhardt Hansen rozhodli prozkoumat příležitosti na snowboardovém trhu a zjistili, že potřebuje vylepšit technologie vázání. Přišli s novým měkkým vázáním, které bylo příjemnější než, do té doby používané, dvoupřezkové. Toto nové vázání představili pod značkou Flow.

Flow i po letech pokračuje ve své jedinečnosti. V roce 2006/2007 představili novou řadu prken, na jejichž výrobu byly použity zcela nové technologie. Tyto technologie používají materiály, které ještě nikdo jiný ve snowboardovém světě nepoužil. Prkna z této nejvyšší řady používají titanal, který umožní lepší přenos energie (síly), lepší stabilitu a hladkou jízdu. Flow představuje každým rokem novou kolekci, která je vždy o něco lepší než ta předchozí. Jejich prkna dokonce vyhrávají prestižní cenu Transworld Good Wood.

Flow se nebojí experimentovat a díky tomu patří mezi špičkové výrobce snowboardového vybavení se zcela ojedinělým a nezaměnitelným stylem, který se mnohé značky snaží napodobovat. Nakonec imitace je nejvyšší formou lichocení.

produkty nenalezeny