scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Eno


preview-lightbox-ENO.webp

ENO nebo-li Eagles Nest Outfitters.

Jejich příběh se píše od roku 1999, kdy bratři Pinholsterovi vyrazili ve své staré dodávce plné houpacích sítí rozhodnuti spustit revoluci v jejich prodeji. Ze začátku cestovali po Floridě, účastnili se hudebních festivalů a komunitních setkání. Dodávka přitom sloužila přes den jako výkladní skříň a obchod, v noci pak ke spaní. Na svých cestách, pak přišli s claimem: "Vemte si svou hamaku kamkoli, kam vás zavedou vaše cesty".

Jako velcí nadšenci do cestování a pobytu v přírodě tak založili značku ENO, která měla poskytnout podobným nadšencům maximální pohodlí na cestách a při spaní v houpacích sítích. Přišli s revolučním patentem, kdy k zavěšení hamaky nejsou třeba uzly. A další a další vylepšení přicházely dál. Díky tomu dnes ENO poskytuje hamaky a houpací sítě všem nadšencům do cestování, aby jejich odpočinek byl co nejpohodlnější a zároveň obrovský zážitek.

ENO jsou krom outdoorových nadšenců lidé, kteří přírodu milují a starají se, aby jejich produkty splňovali podmínky pro maximální udržitelnost a kvalitu materiálů, které neustále vylepšují.produkty nenalezeny