scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Endurance

Endurance je dánská sportovní značka, která se zaměřuje na funkční oblečení pro muže, ženy i juniory. Vyznačuje se kvalitními výrobky na běh, fitness, cyklistiku i další sporty. Všechny produkty značky Endurance jsou vyvinuty za použití nejnovějších technologií a trendy designu.

Slušivé funkční oblečení vyniká dokonalým odvodem potu a vysokým stupněm pohodlí. Samozřejmostí jsou reflexní prvky pro vaši bezpečnost za šera a tmy. Díky skvělému designu však můžete oblečení Endurance nosit i ve volném čase.

Objevte kouzlo komprese

Kompresní oblečení podporuje cirkulaci krve ve svalech a tím pomáhá k lepšímu výkonu při vytrvalostních i silových sportech. Dále pak chrání svaly před otřesy a tím oddaluje jejich únavu a urychluje regeneraci.

Na své si přijdou i děti

Dětské oblečení Endurance je stejně tak kvalitní jako to dospělácké. I vaše dítě si jistě oblíbí jeho moderní vzhled a perfektní pohodlí.

Konečně sportovní oblečení pro baculky

Endurance má také kolekci pro plnoštíhlé. Už se tak nemusíte za svoje kila navíc stydět. Toto oblečení vám bude slušet, i když nejste zrovna Twiggy.

Recenze sportovního oblečení Endurance

Nejste si jistí, jestli vám nová značka sedne? Přečtěte si recenzi, jak to vidí sporťačka Denisa.

produkty nenalezeny