scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Dynafit

Dynafit je jednoduše synonymem pro oblečení a vybavení do hor, se kterým hravě zdoláš každý vrchol v pohodlí, teple a suchu. Tahle značka totiž stála u zrodu moderního skialpinismu a sportování v horách.


w21-speed-tag2-17105-bearbeitet.webp

Počátky značky sahají do 50. let 20. století, kdy ve spojení s firmou Humanic vznikly první lyžařské boty s přezkami. A hned v 70. letech už se v botách Dynafit na svazích proháněli profesionální sportovci, což vyvrcholilo olympijskými vítězstvími Franze Klammera a Leonharda Stocka. Tím bylo jasně dáno, že Dynafit ví, co dělá a že produkty této značky jsou opravdu hodně dobré.

Dynafit se ale nenechal ukolíbat a především 80. léta byla ve znamení inovací a novinek. Dynafit stojí například za ve své době nejlehčí lyžařskou botou Tourlite nebo za prvním využitím tepelné vrstvy GORE-TEX® v lyžařských botách.

Postupem času si Dynafit získal přízeň profesionálních sportovců, horských dobrodruhů i náročnějších turistů. Ti všichni se mohou vždy spolehnout na to, že je oblečení a výbava Dynafit podrží vždy, když je potřeba.

Symbolem firmy je sněžný leopard a to zejména proto, že svým charakterem a způsobem života odpovídá klíčovým hodnotám produktů Dynafit – rychlost, lehkost, výdrž, technologie. Od roku 2007 navíc Dynafit finančně podporuje aktivity na ochranu tohoto krásného zvířete.

produkty nenalezeny