scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

Poradíme vám

David Mimochodek

David Mimochodek

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá 08:00-16:00)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Diadora

Diadora je lídrem sportovního trhu už více než šedesát let. Tuto italskou značku sportovního vybavení charakterizuje jedinečný styl a vysoká kvalita podněcující ty nejlepší sportovní výkony. Byla založena roku 1948 ve městě Caerano di San Marco v severoitalské provincii Treviso a původně se zabývala výrobou kvalitní turistické a pracovní obuvi. V šedesátých letech rozšířila svůj záběr o sportovní vybavení obecně a využíváním moderních technologií rychle získala vysokou kvalitu a skvělou pověst. Celosvětový ekonomický boom a obrovský rozvoj profesionálního sportu v 70. letech minulého století zastihl Diadoru připravenou. Přesouvala svůj zájem na stále více sportovních odvětví a zvolila cestu nekompromisní kvality. Zaměřila se na technické a vysoce výkonnostní produkty vyhovující vysokým nárokům profesionálních sportovců. Kladla důraz na pohodlí i progresivní design a tato cesta sklízela další úspěchy.

Dia dorea znamená v řečtině „sdílet dary a pocty". A přesně to se stalo údělem italské sportovní značky Diadora: dosáhla skvělých úspěchů a díky týmové spolupráci a přirozené soutěživosti vybudovala respektované impérium.


Diadora navázala spolupráci s hvězdami atletiky a fotbalu a to ji vyneslo na výsluní. Do poloviny 70. let prodala více než tři milióny párů a byla zastupena ve 45 zemích světa. Diadora se stala synonymem úspěchu, nenapodobitelného italského stylu a kvality.


Následující desetiletí zamířila společnost svou pozornost i na jiná odvětví sportů, než tradiční tenis, atletiku či fotbal. Cyklistika, basketbal, volejbal, motorismus, ale také šerm nebo box, to byly nové cíle Diadory. Spolupráce s největšími sportovními hvězdami posunula laťku zas o něco výš.

Současnost patří v produkci značky zejména tenisu, fotbalu, běhu a cyklistice.


 

produkty nenalezeny