scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Crazy Idea

U italské značky CRAZY IDEA se vždy můžeš spolehnout na nevšednost, zábavu a určitou výstřednost. Tohle oblečení prostě není žádná nuda a ať už se v něm vydáš kamkoliv, zaručeně budeš vidět.


Značku založila v roce 1989 Valerie Colturi, bývalá běžkyně na lyžích a nadšená skialpinistka. Do celé identity značky i jednotlivých produktů vetknula svou duši i zkušenosti, a každý kousek tak nese její rukopis. V čele firmy je dodnes a stále se podílí na vývoji kolekcí.

Oblečení Crazy Idea sice na první pohled upoutá originalitou, nespoutaností a jeho nositelé tím vyjadřují svoji otevřenou a dobrodružnou povahu. Zároveň jde ale o oblečení, které se vyznačuje také vysokou kvalitou, funkčností a spolehlivostí i v těch nejkrutějších podmínkách. S mottem "fast and light" (rychle a nalehko) vyrábí lehké a funkční oblečení, které tě nezatíží při náročných výstupech, a přitom tě uchová v teple a suchu.

Crazy Idea stojí také za první kombinézou pro skialpové závody nebo prvním trailrunningovém trikem na světě. To potvrzuje inovativní přístup Valerie a jejího týmu nejen při práci s materiály i designem, ale také to ukazuje na skvělé znalosti Valerie o tom, co skialpinisté a nároční cestovatelé skutečně potřebují.

Aby si firma byla jistá, že na trh uvádí skutečně dokonalé kousky, testují své prototypy přímo v horských podmínkách v okolí horského města Bormio. Testované prototypy jsou tak dolaďovány na základě reálných zkušeností a ty se pak můžeš spolehnout, že když si nahodíš oblečení Crazy Idea, bude ti jednoduše skvěle.

produkty nenalezeny