scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

COMBAT

První zkušenosti značka COMBAT získala vývojem a výrobou kompozitových a hybridních materiálů pro baseballové pálky a hokejky od roku 1994. Terry Sutherland (zakladatel a spolumajitel) byl viceprezident ve firmě General Electric Kanada, kde měl na starosti materiály a technologie. Poté v roce 1988, Terry a jeho tým navrhoval design a výrobu produktů pro NASA, americké armády, stejně jako několik špičkových průmyslových produktů používaných v různých aplikacích, jako jsou stavby kanálu La Manche.

V roce 1992 se ve společnosti Canstar Sport podílel na vývoji prvního kompozitového shaftu. Revoluční novinka nastoupila na novou éru a snažila se nahradit hliník (nejvyspělejší materiál používaný v hokejových shaftech). Koncem roku 1994 je na světě první komerčně úspěšný hit kompozitového shaftu (na trhu pod názvem Bauer), navržený a vyrobený v Ottawě. Do projektu byly zapojeni největší odborníci ve svém oboru: Stephen Fitzgerald, Fred St. Laurent, Kurtis Watson a Steven Sutherland (současný prezident Combat Hockey). Od roku 1994 do roku 1997 firma dodávala nejpokročilejší hokejky a vyrábí více než milion kusů pod značkou Bauer. V sortimentu mají i profesionální produkty pro jejich tým spolupracujících hráčů NHL (Pavel Bure, Scott Stevens, Trevor Linden). V roce 1997 koupila Canstar Sport světová jednička ve výrobě bot firma Nike. V roce 1998, CE kompozity dodávala pro většinou hlavních hráčů na hokejovém trhu včetně Hespeler, Louisville, Sherwood, Mission a Victoriaville, stejně jako pokračovala produkce kompozitové hokejky pro Nike / Bauer.

Dnes má firma Combat více než 100 zaměstnanců a dodává po celém světě. Combat nadále patří mezi nejrychleji rostoucí značky softballu, baseballu a hokejové výstroje. Všichni zaměstnanci COMBAT projevují skutečnou lásku a nadšení pro hru a své produkty. Personál se skládá z hráčů elitní úrovně, samý velikán a bojovník, který doopravdy rozumí potřebám hráčů. Především se snaží porozumět tomu, co hráči potřebují a chtějí. Jsme skutečně nadšenci: "Hráči , hráčům ..."

produkty nenalezeny