scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Castelli

Cyklistické oblečení Castelli

Objev nezpochybnitelnou legendu cyklistického světa a produkty značky, jejíž kořeny sahají až do roku 1876. Castelli v sobě perfektně kombinuje italský styl i špičkovou kvalitu a dnes se právem řadí mezi značky uznávané profesionálními sportovci. Obleč se i ty do oblečení, ve kterém si užiješ jízdu kdykoliv a kdekoliv.

Pionýři stylu i technologií

Už od svých počátků si v Castelli potrpí nejen na dokonalý styl (Italové, že jo), ale také na technologie a inovace, kterými pomáhali definovat trendy vývoje cyklistiky. Právě v Castelli začali jako první na světě používat umělá vlákna nebo jako první vytvořili cyklistické rukavice. A byly to Castelli mozky, které vymysleli dnes už tak samozřejmé věci jako zadní kapsy na dresu nebo přiléhavé oblečení pro lepší aerodynamiku při jízdě.

Obleč se jako šampion

Oblečení Castelli ti pomůže se při jízdě cítit opravdu dobře a pokud cílíš i na závodní úspěchy, v Castelli můžeš výkony posunovat o něco snadněji. To by ti určitě potvrdila řada profíků, kteří v oblečení Castelli vystoupali na nespočet stupňů vítězů. Ať už jde o celý cyklistický tým Ineos Grenadiers a vítěze Giro d´Italia 2021 Egana Bernala nebo třeba triatlonové závodníky jako jsou Laura Philipp nebo Cameron Wurf. V oblečení Castelli už prostě začneš mířit trochu výš.

produkty nenalezeny