scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Bern

Bern je mladou progresivní značkou helem pro extrémní sporty jako jsou snowboarding, freesking, skateboarding, bmx, kitesurfing, wakeboarding a další. Značka, která vznikla v USA v roce 2005, ihned zaznamenala obrovský boom a během prvního roku se vyšplhala na třetí místo prodejnosti helem na severoamerickém kontinentu. Helmy Bern totiž nabízí naprosto netradiční koncept, kterým si okamžitě získaly svoji velkou popularitu. Vůbec jako první představili, dnes tak populární tvar helmy s kšiltem doplněný úpletem, který lze kdykoli odepnout.

Helmy Bern jsou ojedinělé v tom, že jsou určené pro celoroční použití. Stejnou helmu lze použít stejně dobře v zimě na snowboard a lyže, nebo v létě na skate, bike, inline, brusle apod. Zimní varianta je vybavená vpínacím úpletem, který je zároveň jedinečným designovým prvkem. Tyto úplety lze zakoupit i samostatně a připnutím nebo odepnutím pak lehce helmu přizpůsobíte zimnímu nebo letnímu období.

Bern myslí i na vodní sporty jako je např. kanoistika, kitesurfing nebo wakeboarding a nabízí modely speciálně upravení právě pro ně. Helma má jiné speciální polstrování, které je vodě odolné, vnitřní materiál Brock foam zajistí rychle odvedení vody a dobrou prodyšnost. Všechny vodní helmy Bern mají gumové odepínací uši. Jejich provedení nemá konkurenci.

produkty nenalezeny