scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Ashaway

Americká značka Ashaway dnes patří mezi nejstarší společnosti vyrábějící sportovní vybavení pro squash, tenis a badminton. Struny a výplety již vyrábí déle než 180 let a mezi hráči je známá především svými špičkovými elastickými výplety nejvyšší kvality. Výplety pro squashové, tenisové a badmintonové rakety začala firma vyrábět již v roce 1949, kdy se pokusila hráčům nabídnout první umělou strunu s technickými parametry podobnými do té doby nepřekonatelným přírodním strunám vyrobených z hovězích střívek. Od té doby Ashaway vyvinul celou řadu výpletů, které ve své době způsobily malou revoluci mezi výplety a hráčům vždy nabízely hráčům více síly, razance, kontroly a citu pro úder než konkurenční struny. Výplety Ashaway dnes tvoří světovou extratřídu.

Značka Ashaway již dlouhou dobu vyrábí velmi žádané a v odborných testech velmi dobře hodnocené výplety pro squashové, tenisové a badmintonové rakety. V každoročních testech pořádaných Světovou asociací profesionálních vyplétačů již tradičně získává mnohá ocenění za kvalitu a technické parametry svých elastických výpletů.


BADMINTONOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Badmintonové výplety Ashaway jsou dnes považovány mezi hráči i odbornou veřejností za jedny z nejlepších výpletů, o jejich vysoké kvalitě svědčí mj. i skutečnost, že je do svých rámů osazuje druhá nejvýznamnější badmintonová značka - německá značka Victor.


SQUASHOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Výplety Ashaway SuperNick nebo PowerNick se již staly legendou mezi výplety pro squashové rakety, podobně jako je tomu například u výpletů TF 225 Green a TF 305 Green od značky Tecnifibre . Squashové výplety Ashaway tvoří společně s výplety značky Tecnifibre absolutní špičku a tento svůj náskok si již několik let drží a dále zvětšují.

Squashové výplety Ashaway jsou oficiální výplety Profesionální squashové asociace ( PSA ) a Mezinárodní ženské squashové asociace ( WISPA ) a do svých raket je používá také mnoho jiných výrobců, mj. prestižní německá značka Victor . V červnu 2006 byla o další dva roky prodloužena smlouva s australským hráčem Peterem Nicolem (aktuálně 2. hráč žebříčku PSA), který již několik let zastupuje značku Ashaway ve squashi. Peter Nicol v současné době hraje s výpletem Ashaway SuperNick XL.

Značka Victor se společností Ashaway úspěšně spolupracuje již delší dobu a je třeba říct, že velmi úspěšně. Značka Victor dosud byla známá především v badmintonu jako výrobce badmintonových raket a míčů nejvyšší kvality, před několika lety se rozhodla agresivně vstupit také na squashový trh. Squashové výplety Ashaway řady SuperNick a PowerNick dnes Victor osazuje do svých závodních raket prodávaných pod společnou značkou Victor Ashaway , přehled aktuálně nabízených modelů raket nyní najdete zde .


SQUASHOVÉ RAKETY ASHAWAY:
Kromě squashových raket vyráběných pod značkou Victor Ashaway dnes Ashaway nabízí také své vlastní rakety Ashaway, které se těší mimořádně velké oblibě především v Kanadě, USA a Velké Británii. Díky pomerně vysoké ceně se tyto squashové rakety do ČR bohužel zatím oficiálně nedovážely, nicméně v současné době jednáme s výrobcem o možnosti nabízet vybrané 3-4 modely pro naše zákazníky.

produkty nenalezeny