scroll_to_content

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE NEFLÁKEJ SE A VYHRAJ

SOUTĚŽ UKONČENA!


Po 8 týdnech, 8 nabušených výzvách a tipech od ambasadorů jednotlivých sportů je tady závěrečné vyhlášení vítězů. Ano, soutěž NEFLÁKEJ SE A VYHRAJ! skončila.

Všechny dílčí soutěže (u každé výzvy) skončily a výhry již byly rozdány. Dnes se zaměříme na ceny hlavní - 10 tisíc, 3 tisíce a 2 tisíce Kč.

A kdo vyhrál? Podívejte se na video a uvidíte sami.NEFLÁKEJ SE A VYHRAJ!

26. 7. 2021 - 19. 9. 2021

Ukaž i ty, že se v létě neflákáš a rozjeď to s FITNESS4U. Na každý týden si jeden z ambasadorů připravil výzvu zaměřenou na jeden druh sportu (chůze, běh, kolo, brusle...).

Ukáže ti, jak na to, dá ti svoje tajné tipy, nastaví cíle a je jen na tobě, jestli to proflákáš, nebo jestli se zapojíš.

Každý týden budeme soutěžit o ceny v hodnotě 4 000 Kč + po skončení celé výzvy (19. září) vylosujeme 3 výherce hlavních cen (1. místo 10 000 Kč, 2. místo 3 000 Kč, 3. místo 2 000 Kč).

Tak se neflákej a vyhraj!


Průběh soutěže

 1. Od 26.7 - 1. 8. jsme tu měli chůzi s Davidem Olchavou. Ano, možná si říkáte, že chůze přeci není sport. Ano, ale je to zdravý pohyb při kterém si nejen že pročistíte hlavu, nadýcháte se čerstvého vzduchu, ale také spálíte nějaké ty kalorie. A pokud se snažíte každý den nachodit určitý počet kroků, tak jedna velká procházka vám určitě dá více, než několik kroků během práce či doma s přestávkami. - Výhercem tohoto týdne je Karolína Slavíková
 2. Od 2. 8. - 8. 8. jsme se mohli věnovat inline bruslím s Kamilou Brzobohatou. Jestli jezdíš na bruslích pravidelně, tak určitě víš, jak je to skvělý sport, při kterém není těžké se zapotit. Energetický výdej je zde za hodinku bruslení velice zajímavý a proto tento sport vřele doporučujeme. Jestli s bruslením teprve začínáš, tak se nenech odradit prvními neúspěchy, které k tomuto sportu prostě patří. Vyber si vhodnou trať, nazuj brusle a užívej si jízdu. Balíček ProBrands vyhrává - Simona Trsťanová
 3. Od 9. 8. - 15. 8. jsme nasedli na kolo s Lukášem Polčákem. Právě Lukáš nám dává velkou motivaci v tom, cokoli dělat, třeba právě jezdit na kole. Lukáš se narodil bez části pravé ruky a pravé nohy a i s tímto handicapem tu s námi sportuje na plný výkon! Kde se na něj hrabou naše výmluvy, odkládání a přemlouvání sama sebe, že zítra to bude lepší. Pojďme tedy bez výmluv nasednout na kolo a dokázat sami sobě, že na to máme! Balíček Healthyco vyhrává - Kristýna Sedláková
 4. Od 16. 8. - 22. 8. jsme si zaběhali s Alenou Vymazalovou. Běhání patří mezi nejrozšířenější sportovní aktivity na světě. Skvěle formuje postavu, redukuje tělesný tuk a zlepšuje fyzičku. Někdy je to dřina, jindy zábava. Běhat můžete rekreačně pro radost, aktivně pro překonávání rekordů anebo proto, abyste shodili pár přebytečných kilogramů a získali vysněnou postavu! Vítězkou balíčku Puhdistamo  je Zuzana Danihelová
 5. Od 23. 8. - 29. 8. vám představil Jarda Svoboda míčové sporty. Sice ne každý na ně má vlohy, dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat: jde o vlastnosti, které jsou u míčových her podstatné. Jedno je však jisté, i s míčem se dá skvěle hubnout a navíc se pobavit s přáteli. Na to, abychom si zahráli volejbal, basket nebo fotbal nemusíme být mistři světa. Stačí parta kamarádů a vhodné podmínky. Balíček od značky Amix Nutrition vyhrává Tereza Przeczková.
 6. Od 30. 8. - 5. 9. vám dal pořádně zabrat Erik Benikovský se svým oblíbeným workoutem, abyste postupně procvičili celé své tělo a dostali z něj maximum. Workout můžete také zapojit do svých pravidelných tréninků a dosáhnout tak co nejlepších výsledků. Balíček od značky Czech Virus vyhrává Daniel Hanák.
 7. Od 6. 9. - 12. 9. jste si dali do těla s Patrykem Kmeťem při domácím cvičení. Patryk miluje cvičení a pořádné výzvy. Ukázal vám, jak si co nejefektivněji zacvičit doma. V tomto týdnu se výhercem balíčku od značky Orangefit stává Petra Vychopňová.
 8. Posledním týdnem výzvy od 13. 9. - 19. 9. vás provedl František Zbahna. Tentokrát jsme se zaměřili na silový trénink ve fitku. V tomto týdnu se výhercem balíčku od značky Biotech USA stává Zuzana Hejduková.


dd

O jaké ceny se hraje?

Hlavní výhry


 1. místo 10.000 Kč
 2. místo 3.000 Kč
 3. místo 2.000 Kč


Týdenní výhry

 • Produkty Amix v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Indiana Jerky v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Pro Brands v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Healthyco v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Puhdistamo v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Orangefit v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Czech Virus v hodnotě 4.000 Kč
 • Produkty Biotech v hodnotě 4.000 Kč


Jak se do soutěže můžeš zapojit i ty?

Je to úplně jednoduché. Každý týden se vyfoť při tom, jak děláš daný sport (nebo udělej screen fitness aplikace). Fotku pak stačí zveřejnit na Instagramu (post), označit @fitness4u a přidat hashtag #neflakamse.

Na začátku každého týdne vylosujeme výherce týdne minulého. Každý, kdo se zapojí alespoň do jedné výzvy, pak bude v září soutěžit o hlavní ceny, částky 10.000 Kč, 3.000 Kč a 2.000 Kč + hodnotné ceny od FITNESS4U.

A čím více budeš makat (čím více fotek nasdílíš z jednotlivých výzev), tím větší šanci budeš mít na výhru

Více na Pravidla soutěže "Neflákej se a vyhraj"

Hlavní je si zasportovat!

Na jaké sporty se můžeš těšit? Na každý týden si jeden z našich ambasadorů pro tebe připraví jeden sport, který bude pro zapojení do soutěže klíčový. Můžeš se tak těšit na inline brusle, kolo, běh.....

Kamila Brzobohatá

Ahoj lidi, krásný den! 

Jsem 25letá závodnice v bikini fitness, aktuálně mistryně České republiky 2020 v bikini fitness do 165 cm, 2. vicemistryně Evropy do 162 cm a držitelka Ellite pro karty. Sportem žiji celý svůj život, je to má vášeň, láska a ta nejlepší závislost. Od malička jsem dělala závodně aerobik a potom se pozvolně přesunula do fitka, kde trávím téměř každý den. Mimo lásky ke zvedání železa ale také velmi ráda sportuji i rekreačně - miluji běh, plavání, jízdu na kole a na in-linech nebo jen procházky krásnou přírodou - hlemýždím tempem s mým francouzským buldočkem Batmankem - nebo svižnější výšlapy s mým přítelem. Občas je to příjemná změna od denodenního trýznění svého těla ve fitku, nasát energii přírody a vyčistit si hlavu. 

Do výzvy #neflakamse jsem se rozhodla zapojit proto, abych se mohla pokusit společně s teamem Fitness4u namotivovat další lidi k pohybu. Protože jak se říká, pohybem ku zdraví (a ke krásné postavě ☺️).

Tak se zapoj i Ty, neflákej se a nezapomeň sledovat naši cestu! 

Přeji pevnou vůli a krásné letní dny!


Lukáš Polčák

Jsem Lukáš Polčák, ale nikdo mi neřekne jinak, než Polči. Narodil jsem se bez části pravé ruky a pravé nohy. Navzdory tomu jsem celé dětství a mládí sportoval, což mi zůstalo až dodnes. V 10 letech jsem závodně plaval, vyhrával po celé ČR závody a dostal se i do reprezentace. Splnil jsem pár nominací na ME v Německu a dlouhodobě byl druhý nejlepší handicapovaný plavec v Česku v mé kategorii. Později jsem plavání nechal a začal dělat jiné sporty: stolní tenis, fotbal, cyklistiku, nohejbal, turistiku atd., ale nejvíc ze všeho mě začalo bavit Fitness. Prvně jsem cvičil workout venku a následně v posilovnách. Dnes je to již přes 7 let, co aktivně posiluji a motivuji tím i druhé. Skrze sociální sítě a motivační videa. Pár let se věnuji také hudbě - konkrétně rapu. Všechny mé klipy jsou na youtube - “Polči”

Letos budu vydávat první oficiální album.

Od září mám také v plánu začit dělat i motivační přednášky pro děti na základních školách.

Koncept by se dal shrnout mým osobním mottem: “Bez ruky, Bez nohy - ale ne Beze snů.”


Erik Benikovský

Šport a pohyb mám v krvi od malička.

10 rokov som aktívne hral futbal. Kulturistike sa venujem 5 rokov. Dbám na precíznosť svojej práce. Už v 17tich rokoch sa mi podarilo vyhrať titul majstra Slovenska v kategórii Men’s Physique a to rovno dvojnásobne. Momentálne sa plne venujem kategórií Classic Physique v ktorej som získal 2. miesto na majstrovstvách Slovenska juniorov. Mojim cieľom je prebojovať sa medzi špičku sveta v kategórií Classic Physique. S pokorou by som chcel podotknúť že mojím najvyšším cieľom je kvalifikovať sa na sútaž Mr. Olympia.


Alena Vymazalová

Od 1. třídy jsem se věnovala aerobiku a modernímu tanci. Vždy jsem měla ráda pohyb a celkově sportování. Na druhém stupni základní školy mě potkala nemoc, kdy mi zkolaboval imunitní systém a měla jsem oslabené všechny svaly v těle. To mě donutilo na sobě začít pracovat a cítit se hlavně zdravě. Tělo se mi zlepšovalo, síla rostla, měla jsem více sebevědomí a začalo mě to bavit tak, že momentálně je cvičení a zdravý životní styl můj lifestyle.


David Olchava

Jmenuji se David Olchava a celý život jsem vedený ke sportu. 13 let jsem hrál fotbal a 13 let jsem dělal judo, kde za největší úspěchy považuji 2. místo na MČR a 2x3 místo na MČR. Následně jsem zkusil cestu v kategorii Physique, kde jsem se umístil na 3. místě. Bohužel pak přišla série zranění, Tak jsem bohužel ukončil fotbalovou a judistickou kariéru. Nyní již několikátým rokem natáčím na YouTube, kde se snažím lidi motivovat k pohybu a sportu. V posledním projektu #BezVýmluv se zapojilo přes 600 lidí, kteří na sobě makali a žili zdravě. Proto rád podpořím #NeflakamSe a provedu vás na Instagramu FITNESS4U mým oblíbeným pohybem - chůzí.


Jaroslav Svoboda

Jmenuji se Jaroslav Svoboda a narodil jsem se 23.8.1994 v Jablonci nad Nisou. Od malička jsem byl vedený ke sportu a dalším aktivitám. Už od základni školy mě rodiče dali na atletiku, fotbal, hru na klavír a hudební nauku. Do dnes z těchto základů těžím a jsem jim za ně vděčný. Na osmiletém gymnáziu jsem začal hrát aktivně fotbal od mladších žáků až po A muže u nás na vesnici. Do toho jsem začal doma cvičit kliky, shyby a občas navštívil posilovnu, abych se zalíbil holkám. Tak to zůstalo celý gympl dokud jsem nenastoupil na ČVUT obor profesionální pilot (otec je pilot a od malička mě to k létání táhlo), kterou jsem také dokončil s bakalářským titulem a vlastním licenci soukromého pilota. Během studií mě přestalo bavit jen tak posilovat a chtěl jsem něco víc. V Liberci jsem se seznámil s Lukášem Paterou (několikanásobný rekordman v atletice a steongmanech) a s Dominikem Huškem (kamarád už od střední, který mě naučil cvičit) a v roce 2015 jsme založili sportovní klub a tým Strongman Force. Od té doby závodím ve strongman sportu jak na amatérské, tak profiesionální úrovni a mám za sebou také mezinárodní závody v kategorii do 105kg (střední váha). Například jsem 7. nejsilnějším mužem Evropy pro rok 2018 a také vícemistr ČR pro rok 2017. Nyní pracuji jako obchodní zástupce a osobní trenér, stále závodím a také se věnuji mladším sportovcům, kterým pomáhám s přípravou a tréninkem. Létání a hudba zatím zůstává jako koníček, což mi vyhovuje, protože se mohu věnovat sportu naplno.


Patryk Kmeť

Volám sa Patryk Kmeť. Áno s ypsilonom. Som slovenský fitness youtuber. Baví ma pomáhať ľuďom meniť ich telo a životný štýl k lepšiemu. Cvičenie je moja veľká vášeň. Vo fitku, doma.. napredovať sa dá kdekoľvek. Ako ste videli v najnovšej videosérií EXECUTE 2021 nezastavil nás ani lockdown. V sťažených podmienkach sme spolu urobili až súťažnú formu. V mojích videách načerpáš všetko, čo potrebuješ vedieť aby si si vymakal svoje vysnívané telo spolu so mnou. Ukážem ti moje tréningy, chutné a jednoduché recepty a tiež sa postarám aj o poriadnu dávku motivácie. Pamätám si na svoje začiatky kedy som presne hľadal niekoho, kto by robil to, čo dnes robím ja. Ak zavítaš na môj kanál, nezabudni sa prihlásiť na odber videí. Napredujeme spolu!


Tomáš Gašparik

Ahoj celé mé jméno je Tomáš Gašparik, narodil jsem se v malém městě u hory Říp a vyrostl na vesnici, kde má první zkušenost se sportem byl fotbal u toho jsem zůstal do dorosteneckého věku,kdy ho nahradilo brazilské Jui jitsu, které jsem dělal od svých 13 do 15 roku. Když mi bylo 15 let, tak mě můj taťka bývalý závodník kulturistiky přivedl do malé po domácku vytvořené posilovny, kde jsem začal trénovat jakožto svěřenec pod jeho bývalým trenérem Z. Maštalířem v Roudnici nad Labem. V dnešní době se věnuji práci fitness trenéra a fitness modela, kde mezi mé největší úspěchy patří spolupráce s Nebbia fitness na co jsem nesmírně pyšný. Další mé kroky se budou v blízké době ubírat závodům a to konkrétně přípravě do kategorie Classic physique.


Hlavní sponzoři této soutěže