scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Reflex Amino Fusion 300 g

Amino Fusion je pre-workout navržený pro každého jedince orientovaného na udržení anabolického stavu během tréninku i celého dne.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
FRFX094

Reflex Amino Fusion 300 g

  • pre-workout, ideální doplnění BCAA Intra Fusion
  • 3,2 g BCAA v poměru 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin)
  • 1,8 g Citrulin malátu, 1 g beta alaninu, 1 g L-karnitin tartrátu
  • 100 mg kofeinu

Co je Amino Fusion?

Amino Fusion® je pre-workout navržený pro každého jedince orientovaného na udržení anabolického stavu během tréninku i celého dne. Je toho dosaženo díky vysokému obsahu BCAA získaných fermentační technologií. Vedle toho ještě dodá řádnou dávku kofeinu, Citrulin malátu, beta alaninu a karnitin tartrátu.

Amino Fusion® funguje perfektně samo o sobě, pro dosažení maximální podpory tréninku můžete zkombinovat s BCAA Intra Fusion. Amino lze rovněž bez problémů konzumovat kdykoli během dne jako plnohodnotný energetický nápoj bez obsahu sacharidů.

BCAA v poměru 2:1:1

Existuje velké množství doplňků obsahujících větvené Aminokyseliny v poměru 4:1:1 nebo i vyšších. Ne první pohled se zdá, že čím vyšší číslo, tím vyšší účinnost, skutečnost je však odlišná. Více se na téma ideálního poměru dočtete zde.

Doporučené dávkování

  • Smíchejte 9 g (cca tři 5 ml odměrky*) s 300 ml vody. Konzumujte před nebo během tréninku. Doporučená dávka je max. dvě 9 g dávky denně. *odměrka je součástí balení, během transportu může klesnout ke dnu.

Nutriční informace

Aminokyseliny: 9 g*
BCAA-větvené Aminokyseliny 3200 mg
Citrulin malát 1800 mg
Beta-alanin 1000 mg
L-karnitin L-tartrát 1000 mg
Stimulant:
Kofein 100 mg
*1 dávka odpovídá 9 g. Balení obsahuje 33 dávek.

Složení

  • Směs větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1(L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, slunečnicový Lecitin), Citrulin malát, aromata, Beta-alanin, L-karnitin tartrát, zvýrazňovač chuti kyselina jablečná, barvivo betanin (jen příchuť fruit punch, watermelon a pink lemonade), sladidlo Sukralóza, Kofein, barvivo beta karoten (jen příchuť fruit punch a green apple), protispékavá látka (křemičitan vápenatý, oxid křemičitý), barvivo antokyan (jen příchuť watermelon).

Informace

  • Spotřebujte do 3 měsíců po otevření. Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku, vajec a sóji. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.

Výrobce: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Parametry

Forma sypké
Gramáž 300 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Reflex Amino Fusion 300 g0 % 100 %