scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Olimp Chitosan + Chromium 30 kapslí

Vhodné pro všechny, kteří kontrolují svojí tělesnou hmotnost a též pro pročištění organismu. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
FOLP060

Olimp Chitosan + Chromium 30 kapslí

Chitosan + chromium: doplněk stravy. Určeno pro fyzicky aktivní jedince. Účinnou složkou doplňku je chitosan, polysacharid získaný ze schránek korýšů. Obohaceno chromem. Vhodné pro všechny, kteří kontrolují svojí tělesnou hmotnost a též pro pročištění organismu. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Informace

  • tento doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Určeno pro dospělé osoby. Je vhodné zároveň dodatečně dodávat tělu lipofilní vitamíny (A,D,E), protože přípravek může snižovat absorpci tuků z potravy. Vitamíny je vhodné užít vždy cca 2 hodiny od jídla.

Doporučená denní dávka

  • 1 kapsle 3× denně, nejlépe vždy cca 20 minut před jídlem. Doplněk může obsahovat zbytky schránek korýšů. Kapsli vždy dobře zapijte vodou. Nepřekračujte dávkování. Neurčí - li lékař jinak, není doplněk určen dětem (do 18 let věku), těhotným a kojícím ženám a lidem trpícím závažnými onemocněními.

Skladujte v uzavřené dóze na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Složení výrobku

  • chitosan (prášek ze schránek korýšů), plnící látka: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, dále obsahuje chrom pikolinát. Kapsle obsahuje želatinu a barvivo E171 (oxid titaničitý).

Výživové složení

  • 3 kapsle: chitosan: 1200 mg, chrom: 100 µg (250% DDD).

Výrobce: Olimp Laboratories Sp. Z o. o.., Nagawczyna 109c, PL-39-200 Debica, Poland

Parametry

Forma kapsle
Kapsle 30

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Olimp Chitosan + Chromium 30 kapslí0 % 100 %