195 CZK

Nutriversum Liquid MSM+C Hyaluron Collagen 500 ml

Kolagenový nápoj s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C a dalšími užitečnými účinnými látkami.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1426268

Nutriversum Liquid MSM+C Hyaluron Collagen 500 ml

Nutriversum Liquid MSM+C Hyaluron Collagen 500 ml

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Forma tekuté
Dávek v balení 20 dávek
Objem 500 ml
Speciální požadavky bez přidaného cukru

Popis

Kolagen je již dlouhou dobu oblíbenou složkou kosmetických produktů, protože má mnoho pozitivních vlastností, díky kterým je populární.

Věděl jsi? Produkce kolagenu v těle může začít klesat již v polovině dvacátých let, kdy na stárnutí ani nemyslíme. Jak stárneme, úbytek kolagenu se do značné míry zvyšuje, což může vést k viditelným známkám stárnutí.

Nutriversum MSM+C Hyaluron Collagen Tekutý kolagenový nápoj díky kombinaci kyseliny hyaluronové, MSM a vitamínu C zajišťuje dostatečný příjem kolagenu v každodenním životě. Jeho obzvláště ovocné příchutě jsou tak lákavé, že vám jistě neunikne jediný den jeho konzumace, ať už je cílem péče o krásu nebo posílení imunity!

Díky tekutému balení mohou tento výjimečný komplex účinných látek konzumovat i ti, kteří nemají rádi kapslovou verzi nebo se neradi obtěžují mícháním prášků. Nápojovou verzi můžete pít samotnou pomocí odměrky, nebo si ji můžete také přimíchat do svého oblíbeného nápoje.

Hlavní benefity

Kolagenový nápoj se silou kyseliny hyaluronové

Kombinaci kolagenu a kyseliny hyaluronové najdete v mnoha kosmetických přípravcích.

V důsledku toho se zrodil Nutriversum MSM+C Hyaluron Collagen Liquid kolagenový nápoj, který kromě kolagenu obsahuje i kyselinu hyaluronovou .

Přípravek dále obsahuje MSM a * vitamín C , které pomáhají udržovat vaše tělo v rovnováze. Je známo, že MSM je sloučenina síry, která se hojně vyskytuje ve všech živých organismech, včetně nás.

Základem našeho unikátního kolagenového nápoje je minerální voda z hlubin naší vlasti , která je také bohatá na vápník a hořčík. Svým přirozeným obsahem minerálních látek tak může přispět k zachování zdraví.

Výhody

 • Tekutý kolagenový nápojový koncentrát s vysokým obsahem účinných látek, který lze díky intenzivním ovocným příchutím dochutit jakýmkoliv nápojem.
 • Obsahuje 3000 mg hydrolyzovaného hovězího kolagenu v denní dávce .
 • Kromě kolagenu obsahuje také kyselinu hyaluronovou, MSM a vitamín C, které dokonale podpoří vaše cíle.
 • Přispívá k udržení vašeho zdraví přidáním přírodních minerálů .

* Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a normální funkci imunitního systému.

Pro koho je produkt vhodný

 • Pokud hledáte produkt s komplexním obsahem účinných látek,
 • Pokud hledáte okamžitě vstřebatelné a dobře využitelné řešení,

Doporučené dávkování

 • Užívejte jednu porci (25 ml) denně po posledním jídle nebo před spaním.
 • Produkt lze konzumovat zředěný vodou podle chuti nebo v původní formě.

Aktivní látky

  100 ml 25 ml
Vitamín B6 0,92 mg 0,23 mg (16 %*)
Vitamín C 308 mg 77 mg (96 %*)
Kolagen 12 000 mg 3000 mg
Kyselina hyaluronová 385 mg  96 mg
Glycin 1923 mg 481 mg
L-arginin 1154 mg 289 mg
MSM 192 mg 48 mg
Obsah přírodní minerální vody
Sodík 1,93 mg 0,48 mg
Draslík 0,76 mg 0,19 mg
Vápník 29 mg 7,25 mg
Hořčík 4,75 mg 1,19 mg
Železo 0,31 mg 0,08 mg

Složení

 • Lesní ovoce: přírodní minerální voda, hydrolyzovaný kolagen (z hovězího masa), potravinářská kyselina (kyselina citronová), glycin, L-arginin, kyselina hyaluronová, aromata, kyselina L-askorbová, methylsulfonylmethan (MSM), prášek z lesního ovoce (0,1 %), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidla (acesulfam-K, Sukralóza), barviva (indigokarmín, ponzo 4R**), pyridoxin hydrochlorid. **Ponsó 4R: může mít škodlivý vliv na aktivity a pozornost dětí.
 • Ananas: přírodní minerální voda, hydrolyzovaný kolagen (z hovězího masa), potravinářská kyselina (kyselina citronová), glycin, L-arginin, kyselina hyaluronová, kyselina L-askorbová, methylsulfonylmethan (MSM), aroma, prášek z ananasu (0,1 %), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), barviva (tartrazin**), pyridoxin hydrochlorid.**tartrazin: může mít škodlivý vliv na činnost a pozornost dětí.
 • Pomeranč: přírodní minerální voda, hydrolyzovaný kolagen (z hovězího masa), potravinářská kyselina (kyselina citronová), glycin, L-arginin, kyselina hyaluronová, aromata, kyselina L-askorbová, methylsulfonylmethan (MSM), pomerančový ovocný prášek (0,1 %), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), pyridoxin hydrochlorid, barvivo (oranžová S**). ** pomeranč S: může mít škodlivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
 • Mango: přírodní minerální voda, hydrolyzovaný kolagen (z hovězího masa), potravinářská kyselina (kyselina citronová), glycin, L-arginin, kyselina hyaluronová, kyselina L-askorbová, methylsulfonylmethan (MSM), aroma, prášek z manga (0,1 %), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), pyridoxin hydrochlorid, barvivo (pomeranč S**). **pomeranč S: může mít škodlivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Upozornění

 • Přípravek nenahrazuje vyváženou stravu a zdravý životní styl!
 • Nepřekračujte doporučené denní množství!
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí!
 • Po otevření uchovávejte v chladničce, dobře uzavřené. skladujte mimo přímé teplo, sluneční záření a vlhkost!
 • Po otevření neuchovávejte výrobek déle než 6 měsíců.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz