FMYO014

MyoTec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí

ID {{ productCode }}

Doplněk stravy s karnitinem v jeho nejčistší a nejvíce bioaktivní formě - acetyl-L-karnitinu.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: FMYO014

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
MyoTec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí

MyoTec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí

360
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma kapsle (tobolky)
Velikost balení (kapsle) 120 kapslí

Popis

 • Karnitin v nejčistší a nejvíce bioaktivní formě
 • 510 mg čistého Acetyl L-Carnitinu v jedné kapsli
 • Redukční trénink, nootropikum, výkon
 • Perfektní pro funkční trénink, fitness, crossfit i klasický bodybulding, vytrvalostní sporty
Redukční trénink

L-karnitin se účastní transportu mastných kyselin a lipidů do mitochondrií buněk, kde jsou přeměňovány na energii. Tímto způsobem tak podporuje redukční trénink - má nepřímý, ale velký vliv na spalování nadbytečného tuku. Acetyl-l-karnitin je bioaktivní forma karnitinu velmi dobře dostupná pro tělo, kterou lze doporučit jako podporu jakéhokoli typu redukčního tréninku. Suplementace L-karninu nevede spolu s tukem k úbytku svalové hmoty. Naopak, vlastnosti L-karnitinu souvisí s jejím udržením.

Nootropikum

Mimo spalování nadbytečného tuku má Acetyl-L-Karnitin vliv i na další oblasti. Jednou z nich je duševní výkonnost, koncentrace a pamět. Děje se tak prostřednictvím acetylcholinu, neurotransmiteru, jehož je Acetyl-L-Karnitin prekurzor. Acetylcholin je přítomen v mozku a jeho vlastnosti souvisí s fungováním paměti, soustředním a podobně. Suplementace Acetyl-L-Karnitinu má přímou souvislost s hladinou acetylcholinu. Více se o fungování Acetyl-L-Karnitinu jako nootropika můžete dočíst zde.

Vytrvalost, výkon a regenerace

Vlastnosti L-Karnitinu souvisí s využitím mastných kyselin coby zdroje energie při středně těžké zátěži. Díky tomu dochází k oxidaci nadbytečných tukových zásob, ale také k ušetření zásob svalového glykogenu. To je velmi důležitá informace pro všechny, kteří potřebují posílit vytrvalost ve středním časovém horizontu - fotbalisté, hokejisté, boxeři, mma fighteři a také samozřejmě všichni, kteří cvičí funkční trénink, crossfit nebo klasickou kulturistiku.

Vlastnosti L-Karnitinu také souvisí s hladinou kyseliny mléčné ve svalech při fyzické zátěži. Couž souvisí s udržením výkonu a následnou regenerací.

Proč volit formu Acetyl-L-Karnitinu v kapslích

Samotný L-Karnitin je ve své volné formě ne zcela stabilní - je silně hygroskopický, což znamená, že pohlcuje vlhkost z okolí a díky tomu ztrácí na kvalitě. Proto naleznete u produktů s volným L-Karnitinem velmi často tekuté koncentráty s velkým podílem stabilizátorů a syntetických složek. U prášků se používá pro stabilizaci chemická vazba na kyselinu vinnou - L-karnitin-L-tartrát. Optimální volbou pro suplementaci je tak bioaktivní forma a stabilní forma Acetyl-L-Karnitinu v kapslích.

O projektu MyoTec

Nabijte se pozitivní energií ! MyoTec je sportovní výživa vyrobená z čistých a kvalitních surovin, to vše s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv.  Se značkou MyoTec víte naprosto přesně co do svého těla dostáváte. Co je vzhledem k maximální fyzické výkonnosti a zdraví důležitější? Celý projekt vznikl jako první svého druhu v roce 2011 a to v navaznosti na nejnovější trendy a požadavky v oblasti zdravého životního stylu a a aktivní fyzické výkonnosti (cross-funkční trénink, body weight training, fitness, bojové sporty atd.). Značka MyoTec je 100% v českých rukou a důrazně se distancuje od obvyklých marketingových triků a prodeje levných surovin druhé jakosti. Všechny produkty jsou GMO free a rBGH/rBST free.

Doporučené dávkování

 • Berte 1-2 kapsle denně 30 minut před zahájením tréninku, popř. ráno 30 minut před snídaní.
 • Zapijte dostatečně vodou.

Složení

 • 1 kapsle obsahuje: acetyl-L-karnitin hydrochlorid (70,8%) - z toho acetyl-L-karnitin 510 mg, obal kapsle (želatina), celulóza (plnidlo), stearát hořečnatý, oxid křemičitý (protispékavé látky).

Informace

 • Doplněk stravy s acetyl-L-karnitinem.
 • Není určenopro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Skladujte v chladnu a suchu.
 • Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.

Výrobce: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 60200 Brno

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (2)

119
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
MyoTec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí
Ověřený zákazník

5

Krásně prohřeje, člověk se velice rychle a snadno zapotí a mám pocit, že i při běhání mám delší výdrž :-)
MyoTec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí
Ověřený zákazník

5

Funkčnost fakt super. Dával jsem ale 2g (4 capsle) a když to dá člověk s nějakým NOčkem, tak je to randál :D

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz