scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Letní balíček Survival

Letní  balíček Survival
zákazníci hodnotí tento produkt na 0%

Letní energetický balíček Survival obsahuje vše co můžete potřebovat při sportovním výkonu. Balíček obsahuje pro doplnění energie iontový nápoj IONIX Sport 1000 ml, pro podporu výkonu a nastartování organizmu stimulant Rescue Energy. Dárek ručník ZDARMA!

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
17239

Letní balíček Survival

Letní energetický balíček Survival obsahuje vše co můžete potřebovat v letních měsících při sportovním výkonu. Balíček obsahuje pro doplnění minerálů, vitamínů i energie pro výkon iontový nápoj IONIX Sport 1000 ml, pro rychlou podporu výkonu a nastartování organizmu stimulant Rescue Energy. Dárek ručník ZDARMA!

Balíček obsahuje:

Energetický iontový nápoj IONIX Sport 1000 ml

Zcela nový špičkový hypotonický iontový nápojový koncentrát určený pro sportovce s výrazným energizujícím účinkem. Nově obsahuje Inosin pro podporu krevního oběhu, L-Glycin dodává potřebnou energii pro svaly a L-Carnitin  podporuje redukci hmotnosti.

Více informací o energetickém nápoji Ionix Sport

Stimulant Survival Rescue Energy Tabs 20 tbl.

RESCUE ENERGY TABS je komplexní přípravek obsahující stimulační látky, vitamíny a minerální prvek hořčík. Sportovci, kteří již znají účinky kofeinu a taurinu na sportovní výkon, vědí, že se jedná o velmi účinné stimulanty, které je dokážou nastartovat i pokud se cítí unavení nebo nedostatečně regenerovaní. Účinek kofeinu se dá rozdělit do dvou skupin − podpora psychická a podpora fyzická. Potlačení únavy, ospalosti a celkové zlepšení koncentrace umožňuje sportovci zahájit sportovní výkon bez břemene předchozího vyčerpání a tím vytváří podmínky k maximálnímu využití fyzických předpokladů.

Více informací o stimulantu Survival Rescue Energy Tabs

Jako bonus dostanete malý bílý ručník, který se hodí vždy a všude.

Parametry

Hodnocení

zákazníci hodnotí tento produkt na 0%

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napište své hodnocení produktu Letní balíček Survival0 % 100 %