scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

GF Nutrition Diamond Mass 6000 g

Prémiová sacharidovo-proteinová formule, obsahující výběrové suroviny v optimalizovaném poměru.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
2 760 Kč
-22% -610 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 150 Kč
Vyberte variantu image/svg+xmluniE602
Značka: GF Nutrition Objednací číslo: FGFN011

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnost
Cena celkem
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Další varianty tohoto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

GF Nutrition Diamond Mass 6000 g

Prémiová sacharidovo-proteinová formule, obsahující výběrové bílkoviny, Aminokyseliny, organické sacharidy a trehalózu v optimalizovaném poměru. Minimální obsah laktózy a dalších neplnohodnotných látek zajišťuje maximální využitelnost a výsledný efekt, který navíc násobí i množství probiotických kultur a trávicích enzymů. Maximální čistota, garance vysoké kvality a jasný původ zdrojových surovin je samozřejmostí!

Základ Diamond Massu tvoří tří-složková směs sacharidů a vybraných bílkovin nadstandardní kvality původem výhradně a pouze z evropských zemí. Směs je obohacena o značkový KYOWA Glutamin, Aminokyseliny BCAA v optimalizovaném poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), MCT olej a vitamíny řady B, C, a D3 ve 100% RHP.

Sacharidovou směs Diamond Massu tvoří Trehalóza, kukuřičné polymery (kukuřičný škrob - 72% amylopektinu), a maltodextrinu DE19 získaného enzymatickou hydrolýzou kukuřičného škrobu.

Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Stabilizuje buněčné membrány, podílí se na stavbě stěny svalových buněk a může být syntetizována až třemi různými způsoby což z ní dělá velice významnou látku.

Kukuřičné polymery (kukuřičný škrob - 72% amylopektinu). Amylopektin slouží jako dlouhodobý zdroj energie, obsahuje lehce stravitelné sacharidy, reguluje hladinu krevního cukru a má v porovnání např. s dextrózou nižší glykemický index.

Maltodextrin DE 19 - Maltodextrin získaný enzymatickou hydrolýzou kukuřičného škrobu o dextrózovém ekvivalentu 19 umožňuje optimální a opětovnou syntézu glykogenu.

Proteinovou složku tvoří Nativní syrovátkový izolát a koncentrát získaný pomocí mikrofiltrace a ultrafiltrace (cross flow microfiltration - CFM) v poměru 70:30 izolát:koncentrát (vyrobeno ve Velké Británii pod ochrannou známkou Volac!) a Nativní (nedenaturovaný) mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka - 80% Micelární kasein vyrobený v Německu!

Ptáte se proč tak kvalitní zdroj bílkovin do gaineru? Správná otázka a jednoduchá odpověď! Jednak jdeme v dnešní době tak trochu "proti proudu", nekvalitních nebo průměrných gainerů je na trhu celá řada, snažíme se dělat věci jinak, navíc a co je podstatné, obsah bílkovin je v tomto gaineru více jak v pětinovém množství z celého obsahu a pokud bychom použili obyčejný koncentrát syrovátkové bílkoviny tzv. WPC, tak na problém nadýmání a zažívacích obtíží nebudete dlouho čekat, navíc takto zpracovaný gainer velký efekt při budování hmoty mít nebude, nekvalitní suroviny, ať už to jsou bílkoviny či sacharidy enormně zatíží trávicí trakt a tím očekávaný výsledný efekt téměř anulují. Proto jsou pro nás i minoritně zastoupené suroviny a složky v našich produktech vybírány s vysokým důrazem na čistotu a kvalitu. Jen tímto přístupem lze zaručit spokojenost našich zákazníků.

Dále jsme tuto sofistikovanou směs obohatili o fermentovaný Glutamin Kyowa Quality, která zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Glutamin je aminokyselina, která je ve svalové buňce zastoupena v nejvyšší míře a to až z 75%. Glutamin chrání svalovou hmotu, urychluje regeneraci, napomáhá svalovému růstu a velmi posiluje imunitní systém. Značka Kyowa Quality je zárukou ultra čistých forem aminokyselin.

BCAA v optimalizovaném poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Aminokyseliny BCAA není třeba dlouze představovat, poměr 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu jsme zvolili proto, že právě L-Leucin se nejvíce podílí na nárůstu svalové hmoty a podporuje regeneraci po ukončení tréninku a to jak silového, tak vytrvalostního.

MCT (Medium Chain Triglycerides) neboli kyselina Kapronová, Kaprylová a Kaprinová - mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem. Mají vysokou energetickou hodnotu, vyšší než-li sacharidy a kromě posílení imunitního systému jsou často využívány při vytrvalostních sportech, kdy pomáhají spalovat Tuky místo glykogenu.

Diamond Mass je navíc obohacen o nálož vitamínů, v každé dávce obsahuje 100% doporučené denní dávky vitamínů řady B, vitamínu D3 a 50% vitamínu C!

Samozřejmostí jsou trávicí enzymy Opti-7-Digest a probiotika britské společnosti Lactospore® (Bacillus Coagulans) pro ještě lehčí stravitelnost.

Díky tomuto perfektně vyváženému složení je Diamond Mass nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí

 • Budovat kvalitní svalovou hmotu
 • Doplnit energetickou ztrátu způsobenou tvrdým tréninkem
 • Maximální stravitelnost a využitelnost bez vedlejších účinků (projímavost, nadýmání, zhoršené trávení)
 • Maximální kvalitu a čistotu produktu

Vývoj tohoto kvalitního gaineru nám trval nezvykle dlouho a to nejen z důvodu skladby prémiových vstupních surovin, ale i z důvodu snahy vyjít všem zákazníkům vstříc. Původně jsme chtěli "jen" gainer absolutně bez sladidel, kterých je na trhu zlomek, po delším testování se nám toto povedlo a pro tento typ zákazníků jsme vybrali dvě příchutě, příchuť čokolády (bez sladidel) a jahody (bez sladidel), která se nám i bez přítomnosti jakéhokoliv sladidla zdála nenásilná a chuťově velmi přijatelná. Ze snahy ale vyjít vstříc i zákazníkům, kteří nepreferují absolutní absenci sladidel je zde i verze klasická, tedy verze se sladidly resp. se stévií (steviolglykosid) a sukralózou. I tyto verze (čokoláda a vanilka) obsahují oproti standardním gainerům minimální množství sladidel.

Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free, Egg free a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.

Doporučené dávkování

 • S ohledem na jídelníček a denní příjem sacharidů užívejte 1-2 dávky denně a to ihned po ukončen tréninku a kdykoliv během dne mezi jídly.
 • Doporučenou dávku 100 g řádně rozmíchejte ve vodě pomocí šejkru.
 • Odměrka je součástí balení.

Nutriční informace

Čokoláda Vanilka Čokoláda bez sladidel Jahoda bez sladidel
Energetická hodnota 1514,3KJ/357,6 kcal 1531,5KJ/361,4 kcal 1514,3KJ/357,6 kcal 1520KJ/358,7 kcal
Tuky 3,9 g 3,5 g 3,9 g 3,5 g
-z toho Nasycené mastné kyseliny 3,6 g 3,3 g 3,6 g 3,3 g
Sacharidy 57,6 g 60,3 g 57,6 g 59,8 g
-z toho cukry 13,6 g 13,8 g 13,6 g 13,8 g
Bílkoviny 22,4 g 22,1 g 22,4 g 22 g
Sůl 1,6 g 1,6 g 1,6 g 1,6 g

Aktivní látky

Vitamíny, Aminokyseliny a další látky: 100 g (v jedné dávce 100 g).
Glutamin Kyowa 3 g
BCAA v poměru 4:1:1 1 g
-z toho L-Leucin 664 mg
-z toho L-Isoleucin 166 mg
-z toho L-Valin 166 mg
Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ 150 mg
Vitamín C 40 mg (*50% RHP)
Probiotika Lactospore 50 mg
Vitamín B3 (niacin) 16 mg (*100% RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (*100% RHP)
Vitamín B2 1,4 mg (*100% RHP)
Vitamín B1 1,1 mg (*100% RHP)
Vitamín B9 Kyselina listová 200 mcg (*100% RHP)
Vitamín B7 Biotin 50 mcg (*100% RHP)
Vitamín D3 5 mcg (*100% RHP)
Vitamín B12 2,5 mcg (*100% RHP)
*RHP - Referenční hodnota příjmu

Trávicí enzymy Opti-7-Digest

komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy.

Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin, jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40 °C. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Složení v 1 gr enzymatické směsi:
Amylase 16,800 U/g
Lactase 2,800 U/g
Protease 4,200 U/g
Lipase 700 U/g
Cellulase 140 U/g
Bromelain 60 GDU/g
Papain 40,000 U/g

Složení

 • Čokoláda: Maltodextrin DE19 (31%), kukuřičný škrob - 72% amylopektinu (19%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), kakao holandského typu (4%), aroma čokoláda, barvivo karamel, KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (Lipáza, celuláza, papain, alfa-Amyláza, Proteáza, Laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin. Sladidlo steviolglykosidy, sukraloza
 • Vanilka: Maltodextrin DE19 (33%), kukuřičný škrob - 72% amylopektinu (21%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, barvivo beta karoten, aroma vanilka, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (Lipáza, celuláza, papain, alfaamyláza, Proteáza, Laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin. Sladidlo steviolglykosidy, sukraloza
 • Čokoláda bez sladidel: Maltodextrin DE19 (31%), kukuřičný škrob - 72% amylopektinu (19%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), kakao holandského typu (4%), aroma čokoláda, barvivo karamel, KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (Lipáza, celuláza, papain, alfa-Amyláza, Proteáza, Laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin.
 • Jahoda bez sladidel: Maltodextrin DE19 (33%), kukuřičný škrob - 72% amylopektinu (21%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, barvivo prášek z červené řepy, aroma jahoda, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (Lipáza, celuláza, papain, alfaamyláza, Proteáza, Laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Alergeny jsou zvýrazněny tučně.
 • Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
 • Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. bek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
 • Vhodné pro vegetariány.

Výrobce: GF nutrition s.r.o., V Podbabě 2738/12, Dejvice, 160 00 Praha, Česká republika

Parametry

Forma sypké
Hmotnost 6000 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu GF Nutrition Diamond Mass 6000 g0 % 100 %