scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g

Lahodná káva s adaptogeny posílí vaše myšlení a pomůže vám s napjatými nervy i obavami. Dejte si Adaptogen Ground Coffee a zůstaňte v klidu!
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
499 Kč
-20% -101 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 398 Kč

Značka: Four Sigmatic Objednací číslo: FFOR004

Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g

Dosáhněte, čehokoliv chcete! Prémiová káva s vylepšením o funkční houby a adaptogeny vás v tom maximálně podpoří. A nejen to. Dokáže s vámi, co "běžné kafe" nezmůže, se spoustou benefitů pro vaše zdraví navíc.

Žádoucí efekt kávy zdravou cestou kopíruje dvojitý extrakt z funkční houby chaga. Cordyceps společně s eleuthero ještě více zvýrazňuje velkové posilující účinky nápoje. S touto perfektní kombinací snadno zvládnete vytrvalostní trénink, ale i běžný náročný den.

Dejte si šálek a běžte bez obav čelit výzvám!

Houbová káva, která vás nastartuje
Vychutnejte si kávu v originálním vylepšení, která podpoří vaši produktivitu a povzbudí metabolismus, ale díky přidaným funkčním houbám vašemu tělu poskytne ještě mnohem víc.

Dvojitý extrakt z rezavce šikmého (chagy) celkově posiluje organismus. Společně s housenicí čínskou (cordycepsem) a kávou tvoří dokonalý povzbuzující mix, který se vám bude hodit během fyzické námahy.

Efekt naší houbové kávy stabilizuje ženšen sibiřský, též nazývaný "eleuthero", který jako adaptogenní bylina krásně doplňuje účinky chagy a cordycepsu. Stejně jako tyto dvě houby podporuje odolnost a zároveň přispívá k pocitu vnitřní vyrovnanosti.

KOMU A S ČÍM KÁVA S CHAGOU, CORDYCEPSEM A ELEUTHERO PROSPĚJE?

 • Sportovcům k dobrému výkonu
 • Všem, kteří potřebují zvládat požadavky náročného života
 • Lidem ve stresu
 • Lidem na ketogenní dietě (0 g cukru)
 • Těm, kteří chtějí zhubnout
 • Těm, kteří mají nedostatek energie
 • Těm, kteří potřebují posílit organismus

Co jsou to funkční houby a jaké mají výhody?
Funkční houby jsou přírodními skvosty, v tradičním čínské medicíně a lidovém léčitelství využívané po tisíce let. Harmonizují organismus, posilují jej a navracejí do stavu rovnováhy. Účinkují jako tzv. adaptogeny, to znamená, že zvyšují odolnost vůči stresovým situacím jako úzkost nebo tělesná indispozice.

Obsahují několik set biologicky aktivních látek, které mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo. Asi nejznámější z nich jsou betaglukany, které harmonizují náš imunitní systém. Tyto látky najdete mimo jiné i v lékárně v sirupech pro nemocné děti od jednoho roku věku. Zajímavé je, jakým způsobem působí. Samy o sobě nemají žádné specifické účinky, ale v imunitním systému člověka najdou právě to správné místo, kde jen "pomohou" buňkám ke správné funkci. A to je skvělé, protože díky tomu jsou betaglukany velmi bezpečné a jejich užívání se nemusí bát ani alergici. Ba právě naopak!

Díky obsahu betaglukanů i dalších biologicky aktivních látek mají funkční houby příznivé účinky na hladinu cholesterolu v krvi.

Mimo tyto obecné vlastnosti mají jednotlivé druhy hub ještě další úžasné specifické účinky.

4 MOCNÉ INGREDIENCE V POVZBUZUJÍCÍM ŠÁLKU

 • Káva. Tato prémiová instantní káva patří k lahodně jemné odrůdě 100% Arabica. Kávové boby se po sklizni velmi šetrně zpracovávají. Po pražení a vaření bobů se káva koncentruje odpařením a na konci se suší rozprašováním do čistého instantního prášku. To zaručuje klasickou, silnou chuť kávy s výrazným a ovocným tónem. Káva je výrobci pravidelně testována s výsledkem nulového obsahu pesticidů. Neustále jsou také prováděny externí laboratorní testy na zjištění obsahu mykotoxinů s cílem zajistit jejich minimální množství. Jedná se tedy o produkt té nejvyšší kvality. Obsahuje 50 mg kofeinu na jednu porci.
 • Chaga / rezavec šikmý (350 mg). Tato dřevokazná houba, označovaná za "krále hub" nebo "lesní diamant", roste na břízách a listnatých stromech. V sibiřské lidové medicíně byla používána k detoxikaci a úlevě při nevolnosti i jako tonikum pro posílení organismu. Ruské lidové léčitelství ji využívalo po stovky let jako oporu při léčbě závažných onemocnění. Svoje zkušenosti s využitím rezavce při úspěšné léčbě vlastního nádorového onemocnění zmiňuje i Alaexandr Solženicin ve své knize Rakovina. Houba obsahuje celé množství biologicky aktivních látek, z nichž velmi zajímavý je například melanin. Tato houba je skvělým prostředkem pro zahnání únavy a získání nových sil. Během druhé světové války ve Finsku bývala chaga pro svou chuť a podobný aromatický profil užívána jako náhrada tehdy nedostupné kávy. A ještě mnohem dříve před tím ji proslavili obyvatelé jedné sibiřské vesnice, kteří ji také používali jako náhražku kávy a čaje, díky čemuž se těšili neobvykle pevnému zdraví.
 • Cordyceps / housenice čínská (150 mg). Tato cizopasná houba se přirozeně vyskytuje v horských oblastech Číny a Tibetu. Tradiční čínská medicína ji po tisíce let využívala zejména pro schopnost posílení síly, vytrvalosti, psychické odolnosti a také jako afrodiziakum. Dnes je také zkoumána západní vědou pro značné antioxidační vlastnosti. Cordyceps, podobně jako další funkční houby, obsahuje několik set biologicky aktivních látek, které mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo. Skvěle se hodí pro sportovce nebo pro unaveného člověka. Není náhoda, že cordyceps proslavili právě šerpové přenášející na svých zádech mnohakilové náklady až k vrcholům velehor.
 • Eleuthero / ženšen sibiřský (100 mg). Eleuthero neboli sibiřský ženšen je adaptogenní kořen pocházející ze severovýchodní Asie. Po staletí byl využíván tradiční čínskou medicínou, ruskou a korejskou lidovou medicínou jako podpora celkové pohody.

PROČ PRÁVĚ KÁVA S FUNKČNÍMI HOUBAMI?

 • Veškeré použité ingredience splňují požadavky biocertifikace USDA Organic.
 • Zcela odpovídá nárokům VEGAN, KETO a PALEO stravy. Hodí se tedy téměř pro kohokoliv.
 • Obsahuje 50 mg kofeinu, což je o trochu nižší množství, než bývá běžném espressu.
 • Neobsahuje ani gram cukru.
 • Neobsahuje GMO, plniva, nosiče ani žádná jiná aditiva.
 • Díky dvojité extrakci jsou funkční houby skvěle vstřebatelné a využitelné.

Proč dát přednost dvojitému extraktu z funkčních hub?

 • Pro lidské tělo je velká část houbových tkání nestravitelná. A proto když spolkneme prášek z rozemleté usušené houby, nedokážeme z jejích buněk vstřebat zdaleka všechny cenné účinné látky.
 • V extraktu se naopak nacházejí všechny příznivě působící látky ve snadno stravitelné podobě. A abyste z přírodní houby získali opravdu všechny látky, najdete v tomto instantním nápoji dokonce dvojitý extrakt. Tedy nejen látky rozpustné ve vodě, ale také všechny ostatní látky, které jsme získali extrakcí pomocí alkoholu (ten samozřejmě v konečném produktu obsažen není vůbec).
 • Dvojitý extrakt tedy zajišťuje vyšší vyšší koncentraci a lepší biologickou dostupnost účinných látek pro organismus. A právě ten je základem našich produktů z funkčních hub.

Proč máme rádi Four Sigmatic?
Firma Four Sigmatic - původem z Finska, nyní se sídlem v USA - je projektem party chytrých chlapíků, kteří si říkají Scandinavian funny guys. Svoji životní vášeň pro zpracování funkčních hub a adaptogenů spojili s originálním nápadem. Obohatili populární pití o tyto tradičně využívané léčivé skvosty, které mohou naplnit každý náš den větším množstvím energie, fyzické výdrže, vnitřního klidu a produktivity. Tímto počinem zpřístupnili funkční houby prakticky komukoliv.

Přidáním dvojitého extraktu z funkčních hub a adaptogenů do oblíbených nápojů jako horké kakao, káva, latte nebo matcha latte či vytvořením vícedruhové směsi hub vznikne pití pro chvíle pohody a zároveň "dobití baterek" a posílení psychiky a imunity.

Produkty Four Sigmatic splňují ta nejpřísnější kritéria kvality. Kromě certifikace USDA Organic jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi na těžké kovy, kvasinky, mykotoxiny a úroveň ozáření. Složení veškerých Four Sigmatic nápojů je čistě rostlinné.

Doporučené dávkování

 • Obsah sáčku stačí smíchat se 2 dcl horké vody.
 • Můžete vylepšit přidáním rostlinného mléka a přírodního sladidla.
 • Pro krémovější texturu přidejte kokosový olej nebo ghee.
 • Můžete si z něj vytvořit "neprůstřelnou kávu" - tzv. bullet proof coffee.
 • Pijte místo svého obvyklého šálku kávy.
 • Pijte ráno nebo odpoledne.
 • Užijte si během cestování nebo při práci.
 • Vychutnejte si při sportu.
 • Nasyp, zamíchej a do akce!

Složení

2,5 g (1 dávka)
Instantní káva*
Dvojitý extrakt z houby Chaga (Inonotus obliquus)* 350 mg
Dvojitý extrakt z houby Cordyceps* 150 mg
Eleuthero extrakt* 100 mg

*USDA Organic
Produkty označené USDA Organic splňují přísné požadavky na výrobu dle Ministerstva zemědělství USA. Aby produkt mohl nést toto označení, musí být alespoň z 95 % tvořen složkami z ekologického zemědělství. Certifikace dokládá nejvyšší možnou kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty procházejí výrobní metodou bez GMO, radiace, za použití přísad spadajících do národního seznamu povolených látek. Zemědělství s touto certifikací musí splňovat mnoho faktorů od zajištění kvality půdy po kontrolu škůdců a plevelů nebo použitých přísad.

Ekologičtí výrobci se maximálně spoléhají na přírodní látky a zemědělské, fyzikální, mechanické nebo biologické metody hospodaření se zárukou, že rostlina/plodina rostla na půdě, kde nebyly po dobu 3 let aplikovány zakázané látky (jako syntetická hnojiva či pesticidy).

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Není zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Není náhradou pestré stravy.
 • Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
 • Uchovávejte při pokojové teplotě.
 • Skladujte na chladném, temném a suchém místě.

Výrobce: Four Sigma Foods Inc., 1450 2nd St, Santa Monica, CA 90401, Spojené státy americké

Parametry

Speciální požadavky vegan
Forma sypké
Hmotnost 25 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g0 % 100 %