scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Ancient+Brave Inspired Brain Collagyn (Směs pro tvorbu kolagenu - Mozek) 250 g

Komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň dvaadvacetisložkový(!) metabolický optimizér.

Momentálně nedostupné

Vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Objednací číslo:
FACB007

Ancient+Brave Inspired Brain Collagyn (Směs pro tvorbu kolagenu - Mozek) 250 g

CO JE NAKED BODY COLLAGYN®
 
NAKED BODY COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň sedmnáctisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
 • Formování kolagenu
 • Energetický metabolismus
 • Metabolismus tuků
 • Svalový tonus
 • Klouby
 • Játra
 • Imunitní systém
Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte rostlinný komplex pro podporu jeho tvorby! A rovnou takový, který vyniká mezi ostatními. Inspired Brain Collagyn® je unikátní komplex výhradně rostlinných složek určených pro efektivní podporu formování kolagenu - stavební látky pro svaly, šlachy a pojivové tkáně a sliznice.
 
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou navržené pro co největší účinnost tak, že se téměř vyrovnají aminokyselinovému profilu živočišného kolagenu. A navíc obsahují látky pro další podporu organismu.
 
Na rozdíl od běžných veganských doplňků s obsahem kolagenových prekurzorů COLLAGYN neobsahuje pouze bílkovinu, kterou musí tělo nejdříve zpracovat, ale v prvé řadě volné (pro organismus přirozené) formy aminokyselin. Ty tělo přímo využije a jejich účinek je navíc podpořen komplexem synergních látek - bylinek s ochranným účinkem, mikronutrientů pro podporu stavu pokožky a rostlinných proteinů.
 
NAKED BODY COLLAGYN® se skládá z několika složek:
 1. L-Glycin = tvoří 1/3 kolagenové molekuly
 2. L-prolin a L-hydroxyprolin = dohromady tvoří cca 23 % kolagenové molekuly
 3. L-arginin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
 4. L-Alanin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
 5. Cizrnový protein = obsah širokého aminokyselinového spektra
 6. Hrachový protein = obsah širokého aminokyselinového spektra
 7. Protein z hnědé rýže = obsah širokého aminokyselinového spektra
 8. Vitamín D3 (cholekalciferol) = imunitní systém, metabolismus vápníku
 9. L-Cholin bitartrát = játra, inzulinová rezistence, psychická kondice
 10. Vitamín C = syntéza kolagenu, imunitní systém
 11. Avokádová šťáva v prášku = antioxidant, zánět
 12. Extrakt z bílého čaje = bohatý na flavanoly a polyfenoly, metabolismus tuků, antioxidant
 13. Inulin z kořene čekanky = metabolismus tuků, trávení, glykemický index
 14. Extrakt z hlohu = bohatý na flavanoly a polyfenoly, krevní oběh, stimulant
 15. Volně rostoucí řasa Kelp = zdroj minerálů v přírodních formách

Složky specificky obsažené v NAKED BODY COLLAGYN:
 1. Glukosamin sulfát = stavební látka kloubních chrupavek

V ČEM JE ROZDÍL?
 • Prémiová kvalita
 • Celkem sedmnáct bioaktivních složek
 • Aditivum  volných forem strukturálních aminokyselin
 • Špičkový rostlinný (veganský) ekvivalent živočišného kolagenu + komplexní metabolický optimizér
 • Etická a šetrná produkce
 • 100% přírodní složení
 • Akreditovaná kvalita: Soil Association
 • GMO free
 • rBGH/rBST free
 • Gluten free (bez lepku)
 • Sugar free (bez cukru)
 • NO Big agrobusiness

PROČ UŽÍVAT RADIANT BEAUTY COLLAGYN®?
 
Kolagen je doslova stavební hmota, ze které jsme utvořeni. V lidském těle jej najdeme prakticky všude. Vlivem toxinů z okolí, fyzické či psychické zátěže a věkem však ubývá. Může se to projevit na kůži, která už není tak pružná a dobře vypadající (předčasné stárnutí, vrásky atd.), může se to projevit na hůře fungujících vazech, šlachách a povadlých svalech, na pomalejším hojení ran, může se to projevit i na narušené stěně střeva, následnému průniku nežádoucích látek do organismu a vzniku problémů s kondicí, imunitou nebo psychikou. Na všechny tyto oblasti (a ještě mnohé další) má suplementace rostlinných kolagenových prekurzorů vliv.

 • Doplňuje bílkoviny a Aminokyseliny, jejichž produkce s věkem klesá (35+)
 • Doplňuje bílkoviny a Aminokyseliny při optimalizaci tělesné hmotnosti
 • Doplňuje bílkoviny a Aminokyseliny při nadměrné fyzické námaze
 • Regenerace a hydratace pokožky
 • Regenerace tkání a sliznic
 • Regenerace pojivových tkání
 • Regenerace střevní sliznice
 • Vhodný pro pravidelnou preventivní konzumaci
 • Vhodný pro tzv. přerušované půsty (Brave Metoda)
 • Vhodný do diety, keto diety a paleo diety

Který COLLAGYN® zvolit?

Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou zaměřené na podporu formování kolagenu a lze je využít jako podporu optimalizace hmotnosti. Základní složky (volné formy aminokyselin (L-Glycin, L-prolin, L-hydrocyprolin, L-Alanin a L-arginin z veganských zdrojů), pufrovaný Vitamín C, jód z mořských řas, Cholin z přírodního fermentovaného zdroje, Cholin z fermentovaného zdroje, vitamín D3 z řasy algae, bílý čaj a extrakt z hlohu) mají všechny tři doplňky stejné, jemně se však odlišují v obsahu dalších složek. Podle vašeho zaměření tak můžete vybírat mezi podporou sportovního výkonu, vzhledu nebo duševního výkonu.

 • NAKED BODY COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu  kolagenu + energie
 • RADIANT BEAUTY COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu  kolagenu + krása
 • INSPIRED BRAIN COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu  kolagenu + koncentrace
DOPLNĚK OBSAHUJE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ BONUS NAVÍC KDY PRO KOHO
NAKED BODY COLLAGYN® Rostlinné zdroje  kolagenu +  energie Kondice, klouby, vazy, optimalizace hmotnosti, energie. Energetický Metabolismus  + vitalita Aktivní životní styl + sport Pro ženy i muže
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® Rostlinné zdroje kolagenu +  krása Kondice, klouby, vazy, optimalizace hmotnosti, kůže, vlasy. Pokožka, regenerace + prevence předčasného stárnutí. Vhodné při práci, studiu, Aktivní životní styl, sport Zejména pro ženy
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® Rostlinné zdroje kolagenu +  koncentrace Kondice, klouby, vazy, optimalizace hmotnosti, koncentrace. Soustředění + koncentrace + rovnováha Vhodné při práci, studiu Pro muže i ženy

PRERUŠOVANÝ PŮST + OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
 
Naked Body Collagyn® lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody.
 
Prerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že prerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky prerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus - díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
 
100% ROSTLINNÁ (VEGANSKÁ) VARIANTA METODY BRAVE
 
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy.
 
Cílem je:?

 • Optimalizovat tělesnou hmotnost
 • Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
 • Pomoci metabolismu při očistě
 • Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
 • Posílit duševní kondici

Jak na to
 
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé - máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
 
Postup
 
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
 
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince, kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 
Základní směs: 1,5 čajové lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky) a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody.

 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00

Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani.
 
Základní směs: 1,5 čajové lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky), 1 lžičku True MCT a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody. Dávku True MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky.
 
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu. Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
 
O značce Ancient Brave
 
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

Doporučené dávkování

 • Smíchejte 5 g (cca 1,5 čajové lžičky) se 150 ml horkého nebo studeného rostlinného mléka, vody, nebo jen přidejte do smoothie.
 • Balení obsahuje 25 dávek. (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 10 g).
 • Spotřebujte do 60 dní po otevření.

Nutriční informace

Počet dávek v balení 25×5 g 1 dávka 5 g (% RHP**)
Glukosamin sulfát 750 mg
L-Glycin 500 mg
L-prolin 250 mg
L-hydroxyprolin* 250 mg
L-arginin* 175 mg
L-Alanin* 125 mg
Jod  z volně rostoucí řasy Kelp (Ascophyllum nodosum)  75 µg (50 % RHP)
Vitamín C 112 mg (140 % RHP)
Vitamín D3* 20 µg (400 % RHP)
*zdroj fermentace. **RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Složení

 • 5 g obsahuje: cizrnový protein, Glukosamin sulfát* 750 mg, šťáva z avokáda v prášku, inulin z kořene čekanky, L-Glycin (500 mg), L-prolin* (250 mg), L-hydroxyprolin* (250 mg), L-arginin* (175 mg), volně rostoucí řasa Kelp (Ascophyllum nodosum) - poskytuje 75 µg jodu (50 % RHP), L-Alanin* (125 mg), Vitamín C (askorbát hořečnatý) 112 mg (140 % RHP), L-Cholin bitartrát* - poskytuje 42 mg cholinu, hrachový protein, protein z hnědé rýže, extrakt z bílého čaje, extrakt z hlohu (Crataegus) 25 mg, vitamín D3* (cholekalciferol) 20 µg (400 % RHP). *zdroj fermentace. Vhodné pro vegany. RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Obsahuje sáček absorbující vlhkost - nekonzumovat!
 • Skladujte na chladném, suchém, tmavém místě, mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Nenahrazuje pestrou stravu.
 • Těhotné a kojící ženy, konzultujte užití s lékařem.
 • Pokud užíváte pravidelně léky, konzultujte užití s lékařem.
 • Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a lepku.
 • Vhodné pro vegany.

Výrobce: MadebyBrave Ltd, Lampool, Uckfield, TN22 3DS, Velká Británie

Parametry

Speciální požadavky vegan
Forma sypké
Hmotnost 250 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Ancient+Brave Inspired Brain Collagyn (Směs pro tvorbu kolagenu - Mozek) 250 g0 % 100 %