scroll_to_content

AFFILIATE PROGRAM

Vaše silné stránky, vaše peníze. Vydělávejte s FITNESS4U

Přidejte se k affiliate programu, podělte se s návštěvníky webu o své oblíbené produkty a vydělávejte. Za každého nového zákazníka, který přijde na www.fitness4u.cz z vašich webových stránek, vás náležitě odměníme. Třeba už příští měsíc.

Jak se můžete registrovat?

Registrovat se můžete nyní zde

Kdy vám přijde první odměna?

Ať už si u nás vyděláte pár korun, nebo tisíce, pokud splníte podmínky pro výplatu odměn, přistane vám provize na účtě pravidelně každý měsíc, vždy ke 22. dni.

Na kolik si přijdete?

Všechno se odvíjí od toho, za kolik u nás „vaši“ zákazníci nakoupí. Zcelkové hodnoty každé jejich objednávky dostanete až 5 %.

A jak náš affiliate program funguje?

Díky spolupráci se sítí Commision Junction™ je to celé hračka:

  1. Návštěvník klikne na vašich stránkách, v e-mailu, na sociálních sítích, v PPC reklamě nebo jiném kanálu na affiliate odkaz.
  2. V prohlížeči návštěvníka je umístěna cookie pro účely sledování.
  3. Návštěvník si prohlíží náš web a může se rozhodnout k nákupu.
  4. Když u nás návštěvník objedná (nemusí to být hned, cookie a IP adresa se ukládá až po dobu 30 dní), zaregistruje se objednávka jako prodej pro vás.
  5. My prodej schválíme.
  6. K 22. dni následujícího měsíce se můžete těšit na svoji provizi.

   A to je celé! Vy k nám pošlete nové zákazníky a z programu vám dorazípeníze.

Teď už zbývá jen registrovat se jako náš affiliate partner. Už jste registrovaný v síti CJ? Pak svůj účet spravujte přímo tam.

Máte k affiliate programu nějaké dotazy? Obraťte se na adresu info@fitness4u.cz

 
FITNESS4U jsou vaše silné stránky pro fitness a zdravý životní styl. V našem sortimentu najdete proteiny, aminokyseliny, spalovače i kloubní výživu. Vybavte se stylovým funkčním oblečením, pořiďte rukavice, opasek nebo šejkr, doplňte svou domácí posilovnu o činky, hrazdy a švihadla. Tisíce produktů skladem, připravených na cestu k vám.
 
Jako affiliate partnerovi vám nabízíme provizi ve výši 5 % z nákupu standardního zboží.