Dárkové poukazy

Výrobci

Seznam všech výrobců

Vítáme Vás na stránkách FITNESS4U.cz

Jsme specialisté v oblasti sportovní výživy a fitness doplňků s garantovanou kvalitou. V oblasti sportovní výživy a fitness se pohybujeme již řadu let. Na základě našich dlouholetých zkušeností, jsme se rozhodli vytvořit specializovaný e-shop zaměřený především na prvotřídní produkty světových značek, ale také na kvalitní české výrobky.

Naším cílem není pouze prodej suplementů, ale také profesionální peče o zákazníky, samozřejmostí je také poradenství a sestavování cyklů.

Díky zkušenostem získaným v průběhu let, jsme pro Vás otevřeli prodejnu přímo v centru Uherského Hradiště.

Navštívit nás můžete ve fitness shopu FITNESS4U.cz na Mariánském náměstí 126, Uherské Hradiště, nebo v nově otevřeném fitness shopu FITNESS4U.cz ve Zlíně na třídě Tomáše Bati 481.


Otevírací doba kamenných prodejen FITNESS4U.cz

Po - Pá:  9.00 - 18.00

So:          9.00 - 12.00

Zde můžete zakoupit kompletní sortiment z naší nabídky. Stálým zákazníkům nabízíme výrazné slevy. Při pravidelných odběrech Vám můžeme sestavit individuální ceník. Speciální ceny nabízíme také pro sportovní kluby, fitness centra, posilovny. Za velkoobchodní ceny jsme schopni dodávat produkty do prodejen, či lékáren. 

Odebíráme zboží pouze od kvalitních a ověřených dodavatelů. Všechny námi dodávané výrobky jsou řádně označeny. Český návod je samozřejmostí. U nás nakupujete pouze ORIGINÁLNÍ a kvalitní zboží. 

FITNESS4U.cz Vám nabízí produkty světových výrobců, jako je Reflex Nutrition, PhD, Multipower, Energy Body, Myotec, Viridian, Weider, Sci-MX, MVP Nutrition, Dymatize, Grenade, Muscle Pharm, Scitec Nutrition, PHP Edge, Universal, USP Labs, USA Labs, Sanas, BSN, MuscleTech. Samozřejmostí je také četné zastoupení předních českých výrobců, především však firmy Nutrend, Extrifit, XXtreme, Mega Pro, ATP, Metabolic, Ariana, Power System a další. V naší nabídce se nachází také základní řada vitamínů MedPharma.


Fotografie kamenné prodejny FITNESS4U.cz


Domů

Košík  

(prázdný)
eFIA.cz - Etická Fitness Aliance